هتل كرمانيا كرمان


جنگل پرديسان قائم كرمان در كوه‌هاي صاحب الزمان اين شهر قرار دارد. درختان جنگل تماما دست‌كاشت بوده و از اين نظر در ايران عنوان بزرگترين جنگل ساخته انسان را دارد. اين جنگل مكاني براي تفريح و سرگرمي در طبيعت با دوستان و خانواده‌ است.  هتل كرمانيا كرمان كوه‌هاي اين بخش همواه پذيراي علاقه‌مندان به ورزش كوهنوردي هستند. بر بلنداي اين جنگل كه بام كرمان است، مي‌توانيد چشم‌اندازي زيبا از شهر كرمان را ببينيد.قلعه دختر يا آتشكده آناهيتا (ناهيد) كه به قلعه كهنه نيز مشهور است، بر فراز تپه‌هاي مرتفع شرقي شهر كرمان قرار دارد و از دوران پيش از ورود اسلام به ايران به يادگار مانده‌است. مصالح بكار رفته در اين قلعه تنها خشت خام و گل رس است. بقاياي قلعه دختر دورنماي گذشته دراز اين شهر و نام آن (آتشكده آناهيتا) يادآور پرستش آناهيتاي باستاني، ايزدبانوي آب و باروري است.اين قلعه هتل كرمانيا كرمان بنا به گمانه زني هاي مورخان ۲۲۰ سال پيس از ميلاد مسيح ساخته شده است و شهري آباد و مركز ولايت كرمان با نام گواشير و يا كارمانيا بوده است و حداقل زمان اردشير بابكان را درك كرده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۹:۰۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل كوروش چالوس


هتل كوروش چالوس به عنوان بزرگ ترين هتل سه ستاره كشور از لحاظ وسعت مي باشد كه در منطقه سرسبز و توريستي شمال ايران واقع گرديده است ، اين هتل در سال 1354 و توسط آقاي حسن انصاري پايه گذاري گرديده است.  مديريت هتل كوروش چالوس با تكيه و تاييد بر اين موضوع كه  همواره يكي از فاكتورهاي اصلي در سفر،  انتخاب محلي مناسب براي اقامت ميباشد و ضمن احترام به حقوق ميهمانان ، امنيت، آسايش و امكانات رفاهي فراواني را براي شما عزيزان در بطن خود به ارمغان آورده و با توجه به اصالت كهن ايران اسلامي درامر ميهمان نوازي، توانسته است به خوبي در رسيدن به اين مهم گام برداشته و رضايت خاطرميهمانان خود را در طول مدت اقامت آنان در شهر توريستي و ساحلي چالوس جلب نمايد .هتل كوروش چالوس به جهت داشتن فضايي مطلوب، باكيفيت و ضمن رعايت استانداردهاي روز در قسمت هاي مختلف، عنواني قابل قبول را در بين هتلهاي مطرح شمال ايران اسلامي به خود اختصاص داده است.اين هتل با مساحتي بالغ بر 30000  متر مربع و در دو فاز  احداث گرديده است و شامل بخش هايي مختلف از جمله آلاچيق هاي سنتي  در مجاورت استخر روباز ، امكانات ورزشي از قبيل سالن بيليارد ، استخر سرپوشيده ، سونا و جكوزي ، سالن ماساژ و SPA ، فست فود ، رستوران ايراني و فرنگي ، كافي شاپ فضاي باز و كافي شاپ سرپوشيده ، فروشگاه لباس و شكلات ، عابر بانك و  همچنين دارا بودن بالغ بر 80 واحد اقامتي در تيپ هاي سوئيت، ، دبل و سينگل همواره پذيراي شما ميهمانان محترم بمنظور فراهم آوردن ساعاتي هتل كوروش چالوس خوش و اقامتي دلپذير مي باشد . وجود رستوران و كافي شاپ هاي متنوع، با معماري چشم نواز و بهره مندي از فضا هايي لوكس و مجلل همراه با منوهاي مختلف ايراني ، دريايي و براي انواع سليقه ها و ذائقه هاي مختلف، احترامي ديگر هتل كوروش چالوس به انتخاب ميهمانان عزيز خود ميباشد.سالن هاي مراسمات اين هتل با دكوراسيوني بي نظير و كادري مجرب همواره آماده بوجود آوردن  لحظاتي شاد و دلنشين جهت ميهمانان و مدعوين گرامي مي باشد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷:۲۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

نقش پررنگ حضور بازيگران در تبليغات كشور


حضور بازيگران و شخصيت هاي مشهور در تبليغات كشــورمان هميشه با فراز و فرودهاي مختلفي روبرو بوده اســت. در مقطعــي حضور آنها ممنــوع و در زماني ديگر اين ممنوعيت برداشته شده است. حال چنديست بازار حضور سلبريتي ها در تبليغات كشور داغ داغ اســت و بســياري از برندها از آنها در جهت معرفي محصولاتشــان بهره برداري مي كند. اما اين حضــور موجب عكس العمل هاي بســياري از طرف جامعه شــده اســت. عكس العمل ها فقط به انتشار تصاوير آگهي  بازيگران در شــبكه هاي اجتماعي محدود نشده و بسياري اين شيوه تبليغاتي را مورد نقد قرار داده و درباره آن مطالب مختلفي منتشر كرده اند. مطالبي كه در آنها بازخوردهاي مثبت و منفي بسياري منعكس شده است. يكي از خبرهاي پر ســروصداي اين روزها، ميزان مبالغي ست كه بازيگران براي حضورشان در آگهي هاي تبليغاتي دريافت مي كنند. مبالغي كه از ميزان دقيق آنها خبر موثقي وجود ندارد و به نظر ارگاني نيز بر اين امر مهــم نظارتي نمي كند. نبود نظارت بر اين مبالغ باعث ايجاد نوســانات قيمتي و ايجاد هرج و مرج در اين حوزه تبليغاتي شده و اثربخشي فرآيند تبليغاتي نيز كاهش مي دهد. موضوع حضور بازيگران در آگهي رايگان آنچنان اهميت پيدا كرده كه بســياري از رسانه ها به آن پرداخته اند. در يكي از خبرهاي منتشــر شده، بازخورد برخي از مخاطبان عادي قيد شده است. در اين خبر، مخاطبان عنوان مي كنند كه به خاطر حضور بازيگران حاضر به خريد از محصول نيستند. چون به گمانشان بازيگران براي خود درآمدزايي كرده و به كيفيت محصولي كه براي آن تبليغ كرده اند، توجه اي نمي كنند. بنابراين برندهــا بايد به اين نكته مهم دقت كنند تا تبليغات گران قيمت شان تبديل به ضد تبليغ عليه شان نشود.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

رزرو هتل هاي شهر مشهد در رزرواسيون آريا


 شهر مشهد مجموعه اي است هتل مشهد از تقابل ها. شهري بزرگ با مركزي جمع و جور و دوست داشتني. شهري مدرن،داراي فن آوري بالابهمراه پيشينه اي پرافتخارو ميراث معماري پرجاذبه به خصوص عجايب معماري موجود در مجموعه حرم مطهر .. يك هتل مشهد پايتخت معماري سنتي اسلامي كه الگو مي باشد وهنوز در اطراف و اكناف آن آثاري از بازارچه هتل مشهد هاي سنتي به چشم مي خورد. در مجموع بايد گفت مشهد براي هر كسي داراي چاذبه اي مي باشد. شهر مشهد در 36.41 درجه عرض جغرافيايي و 52.39 درجه رزرو هتل مشهد طول جغرافيايي شرقي º در شمال شرقي ايران واقع بوده مكانهاي بسياري جهت بازديد دارد كه براحتي قابل رزرو هتل مشهد دسترسي مي باشند . تنها با يك سواري هتل هاي مشهد كوتاه بوسيله هتل مشهد سواري يا اتوبوس قادريد خودرا جهت زيارت به مجموعا حرم مطهر برسانيد و يا آنكه براي گردش به سراغ امكنه ها و تفرجگاه هايي از قبيل كوهسنگي رزرو هتل مشهد ، پارك ملت (پارك بزرگ ملي) طرقبه،جاغرق، توس (مجموعه آرامگاه فردوسي) برويد. علاوه بر اينها، يك مسافرت 90 دقيقه اي از دانشگاه شما را به نيشابور رهنمون هتل مشهد مي شود, شهري با ريشه هاي فرهنگي ژرف و پايتخت خراسان در ازمنه دور. كوههاي بينالود نيز در اثر آن قابل دسترسي مي باشند. رشد رزرو هتل مشهد جمعيت و علاقه مردم اين خطه به تحصيل مدارج علمي عاليه منجر به ايجاد و توسعه مراكز علمي موازي ديگري رزرو هتل مشهد شد كه از جمله آنها مي توان اشاره داشت به دانشگاه آزاد اسلامي مشهد، دانشگاه پيام نور، دانشگاه علوم اسلامي رزرو هتل مشهد رضوي، مراكز تربيت معلم و هنرستانهاي فني مشهد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۶:۰۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل قصر الماس مشهد ايران


هتل قصر الماس مشهد ( هتل بين المللي قصر ) با فاصله اي كمتر از 800 متر از حرم مطهر حضرت رضا در مركز شهر مقدس مشهد داراي 219 اتاق هتل درويشي مجهز است كه تعدادي از آنها سوئيت، آپارتمان، كانكت در زيباترين خيابان شهر قرار گرفته است. امكانات رفاهي از قبيل تورهاي سياحتي درون شهري و برون شهري، پزشك مقيم، تاكسي سرويس شبانه روزي، پيشرفته ترين سيستم هاي صوت و تصويري، سيستم IPTV،آرشيوي از موسيقي هاي محبوب، آرشيوي از فيلم هاي سينمايي، امكان سفارش از رستوران هتل بين المللي قصر مشهد و كافي شاپ، تلويزيون، هتل بين المللي قصر مشهد صندوق امانات ديجيتال، خياط خانه، ولكام درينگ، صرافي ، پاركينگ و كارواش شبانه روزي، سالن بيليارد و اسنوكر، سالن بازي هاي رايانه اي، سالن ماساژ آقايان و بانوان، كيلينيك پوست، فروشگاه هاي اختصاصي، گريم كودكان، عكاسي، كتابخانه، تورهاي آبي( سرزمين موج هاي آبي، پارك ساحلي آفتاب، مجموعه فرهنگي و ورزشي ارمغان)،قنادي و ... آماده پذيرايي از ميهمانان گرامي مي باشد

هتل بين المللي قصر مشهد,مشهد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵:۴۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

پيامك و بازار يابي


توسعه روز‌افزون دنياي فناوري اطلاعات و ارتباطات، اصلي‌ترين عامل بروز تغييرات پنل اس ام اس جامعه اطلاعات و ارتباطات است كه مي­توان به يكي پنل پيامك از اين موارد از جمله تغييرات در روند بازاريابي پنل اس ام اس اشاره كرد. در حال حاضر ابزارهاي تبليغاتي فراواني مانند تلويزيون ، راديو ، وب سايت ، مجلات ، گوگل و … جهت بازاريابي وجود دارد كه در چند سال اخير پيامك نيز پنل پيامك به جمع آن­ها افزوده شده است. بازاريابي پنل اس ام اس با پيامك از رسانه­ هاي پيشين خود شخصي تر و خصوصي­تر است . زيرا بسياري از مصرف كنندگان ، وسايل بي سيم خود را هر كجا كه ميروند با خود مي­برند و به­ تناوب پنل پيامك از آن استفاده مي­كنند و در حال  پنل اس ام اس حاضر يكي از ارزان­ترين و هدفمندترين ابزارهاي تبليغاتي است. پنل پيامك در بازاريابي پيامكي از مشاهده­ ي صد در صدي پيامك توسط مخاطبين خود اطمينان داريد، به پنل پيامك عبارت ديگر با كمترين هزينه پنل اس ام اس ممكن بيشترين مشاهده كننده تبليغات را خواهيد داشت كه در مقايسه با ديگر ابزارهاي تبليغاتي كم نظير و پنل اس ام اس فوق العاده است .


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴:۵۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل مينو قزيون


هتل مينو قزوين در دي ماه سال 1396 فعاليت خود را آغاز كرد. اين هتل داراي 20 واحد اقامتي است. از لحاظ موقعيت مكاني هتل مينو در ورودي شهر و در نزديكي ترمينال مسافربري شهيد بهشتي واقع است كه موجب دسترسي آسان مهمانان به ترمينال و شهرك هاي صنعتي قزوين مي شود. همچنين با طي كردن مسافت 1.5 كيلومتر از هتل، دسترسي به بيمارستان فوق تخصصي پاستور و مكانهاي ديدني و تاريخي نيز امكان پذير است كه از مزاياي اقامت در هتل دو ستاره مينو قزوين به شمار مي آيد.هتل مينو قزوين يكي از نوسازترين هتل‌هاي قزوين به حساب مي‌آيد. اين هتل در سال 1396 شروع به كار كرده و در دو طبقه 20 واحد اقامتي و اتاق‌هاي دو و سه تخته دارد كه ويژگي مشترك همه‌شان داشتن توالت ايراني و فرنگي، حمام، يخچال و تلويزيون و اينترنت رايگان در اتاق و سرو صبحانه است. هتل مينو قزوين در در ورودي شهر و نزديكي ترمينال واقع شده و  نزديكي‌اش به جاهاي ديدني نيز خوب است اگرچه سرويس مركز شهر اين هتل نيز كار را برايتان راحت خواهد كرد. ناگفته نماند كه هتل مينو داراي اتاق عروس و داماد نيز هست.

هتل پنج ستاره بين المللي كيش از بزرگترين مجموعه هتل پنج ستاره حال حاضر جزيره كيش در زيباترين و بهترين منطقه اقليمي كشور، در زميني به مساحت 16000 متر مربع در 14 طبقه در بهار 96 فعاليت خود را آغاز نموده است. در حال حاضر در فاز اوليه با 100 باب اتاق شامل انواع اتا هاي سينگل، كانكت، تريپل، سوييت بوده و با اشراف به ديد كامل دريا و غروب دل انگيز خورشيد به بهره برداري رسيده و در فاز نهايي تا اواخر فصل پاييز با 336 باب اتاق پذيراي ميهمانان و گردشگران هتل مينو قزوين گرامي خواهد بود. از نظر موقعيت جغرافيايي هتل بين المللي كيش در مجاورت اسكله تفريحي، مراكز خريد و تفريحات دريايي قرار دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل بين المللي كيش


هتل بين‌المللي كيش، هتلي نوساز و بسيار لوكس است كه امكان اقامتي فوق‌العاده را براي مسافران جزيره فراهم آورده است. اگر دلتان سفري شيرين و دلنشين و سرشار از خاطره‌هاي به يادماندني در جزيره كيش مي‌خواهد، در انتخاب و رزرو اين هتل 5 ستاره شك نكنيد. اتاق‌ها و سوئيت‌هاي بسيار شيك و راحت هتل كيش، با امكانات رفاهي عالي، بدون ترديد شما را از انتخاب‌تان خرسند هتل بين المللي كيش خواهند ساخت. علاوه بر اين، رستوران هتل با انواع غذاهاي خوشمزه‌ي ايراني و فرنگي و كافي‌شاپش در محيطي دلپذير، كام‌تان را شيرين خواهند ساخت. امتياز ديگري كه هتل كيش را به گزينه‌ي بسيار مطلوبي براي اقامت در جزيره تبديل كرده، امكانات تفريحي فوق‌العاده‌اش است. اين امكانات شامل مجموعه‌ي آبي، سالن بازي كودكان و ماساژ مي‌شود. علاوه بر اين، استخر روباز، سالن زيبايي و ماساژ و كافي‌شاپ ويژه‌ي بانوان، هتل كيش را به عنوان اقامتگاه ايده‌آلي براي خانم‌ها مطرح كرده است. ضمناً هتل كيش از موقعيت مكاني مطلوبي برخوردار است و با مراكز تفريحي و خريد كيش فاصله‌ي چنداني ندارد. ***لازم به ذكر است هتل كيش خدمات ذيل را بصورت رايگان به مسافرين گرامي ارائه مي دهد*** 1- صبحانه بصورت بوفه مجلل 2- ترانسفر فرودگاهي 3- استخر، سونا ،جكوزي 4- اينترنت در كليه فضاهاي مشاعات و اتاق ها 5- گريم كودكان ۶ ماه تا ۱۳ سال 6- عكاسي 7- گشت دور جزيره د كه ميهمانان گرامي مي‌توانند تنها با پياده روي و پيمودن ۷۰۰ متر خود را به ساحل خليج نيلگون فارس رسانده و از تماشاي زيبايي هاي آن لذت ببرند. از ديگر مزيت هاي هتل بين المللي كيش هتل مي‌توان به دسترسي آسان به مراكز تجاري جزيره، اماكن ديدني و تفريحات دريايي اشاره كرد. هتل كيش مفتخر است با پذيرايي به سبك ايراني و ارائه خدمات در سطح بين الملل نظر ميهمانان گرامي خود را جلب نموده و آرزوي اقامتي آرام و به يادماندني را براي شما عزيزان دارد. لازم به ذكر است اتاق هاي يك تخته هتل فاقد پنجره بوده و اتاق هاي رو به دريا تنها داراي
ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲:۵۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل آذين چابهار و هتل شاهان چابهار


همجواري منطقه آزاد چابهار با دريا، نزديكي به مدار رأس السرطان و قرار گرفتن درمسير بادهاي موسمي شبه قاره هند و جبهه‌هاي استوايي موجب گرديده است كه داراي آب هوايي گرمسيري معتدل با رطوبت نسبي باشد. بندر چابهار با مساحت 11 كيلومتر مربع هم عرض هتل شاهان چابهار جغرافيايي بندر ميامي در شبه جزيره فلوريداي آمريكا است و شرايط آب و هوايي آن نيز دقيقا (ميانگين حداكثر دماي سالانه آن 34 و ميانگين حداقل دماي آن 10درجه سانتي گراد)  شبيه بندر هتل شاهان چابهار ميامي است. چابهار در فصل تابستان به دليل وزش بادهاي موسمي تابستانه (مونسون) اقيانوس هند آب و هوايي دلپذير دارد و يكي از خنك ترين شهرهاست.  اين منطقه گرمترين نقطه كشور در زمستان و خنك‌ترين بندر جنوبي ايران درتابستان هتل آذين چابهار مي باشد. متوسط دماي حداكثر (در خرداد ماه) طي يك دوره 7 ساله31 درجه سانتي گراد و متوسط دماي حداقل (دردماي ماه) 19 درجه سانتي گراد و متوسط دما درطول سال 26 درجه سانتي گراد مي باشد. حداقل رطوبت نسبي 60 درصد و متوسط رطوبت نسبي 70درصد گزارش شده است. آب و هواي چابهار در تابستان گرم و مرطوب و در هتل آذين چابهار زمستان معتدل است. بادهاي باران‏ آور موسمي در فصل تابستان و بادهاي غربي در فصل زمستان در اين منطقه موجب ريزش پراكنده باران ميشوند از اين نظر خوش آب و هوا ترين بندر جنوبي ايران به شمار مي آيد. تابستان چابهار از تهران خنك تر و زمستان آن داراي آب و هواي مطلوب بهاري است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲:۱۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

هتل اصفهان رزرواسيون آريا


عصارخانه شاهي اصفهان با مساحت هتل اصفهان تقريبي 500 مترمربع و زيربناي 850 مترمربع، يكي از آثار مهم تاريخي و گردشگري استان اصفهان است كه در ميدان نقش ‌جهان، بازار قنادي ‌ها ابتداي بازار مخلص، روبروي بازار مركزي طلا قرار دارد. اين بنا در هتل اصفهان سال 1021 هجري قمري در دوره شاه عباس اول و همزمان با احداث بازار بزرگ اصفهان بنا شد. در سال 1349 به دليل صنعتي شدن اين حرفه، ادامه كار مقرون به صرفه نبوده و عصارخانه به مدت 30 سال تعطيل شد، تا اينكه در هتل اصفهان  سال 1379 سازمان نوسازي و بهسازي شهرداري اصفهان عصارخانه را از آخرين مالك اعياني آن خريداري و در سال 1380 اقدام به مرمت و ساماندهي آن كرد كه دو سال كشيد. اين بنا اين روزها به شكل موزه درآمده و در معرض ديد هتل اصفهان گردشگران اصفهان قرار گرفته است. عصارخانه (حصارخانه) در شهرهاي قديم ايران به آسياب‌ هاي مخصوصي اطلاق مي ‌شد كه از آنها براي خرد كردن مواردي چون سنگ و زردچوبه و فلفل و امثالهم استفاده مي ‌شد. عصارخانه عبارت هتل اصفهان از محوطه‌ اي بود كه در وسط آن دو قطعه سنگ گرد بر روي هم قرار داشت و اين دو قطعه سنگ از يك طرف هتل اصفهان با اهرمي به يك رأس چهارپا، مثل الاغ يا شتر هتل هاي اصفهان يا قاطر يا اسب متصل بود. با حركت كردن حيوان، كه به صورت دوراني صورت مي‌ گرفت، سنگ روئي آسياب به حركت در مي آمد و با گردش اين سنگ، آنچه از موادي كه به وسط سنگ مزبور ريخته مي‌شد، نرم مي ‌گرديد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط چاپ | ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۱:۲۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |